16/07/2024

Specjalista ds. digitalizacji

Cel

Wdrażanie, utrzymywanie i rozwój rozwiązań cyfrowych w zakładzie, szczególnie w procesach produkcyjnych i personalnych w celu zaoszczędzenia czasu i zapewnienia wiarygodnych danych do analizy (szczególnie w obszarze produkcji i administracji)

Oficjalna podległość służbowa / pozycja w strukturze

Kierownik produkcji

Zakres odpowiedzialności

  • Utrzymanie, rozwój oraz rozwiązywanie problemów z systemami produkcyjnymi (MES, CMMS, APS, System Sugestii Pracowniczych, Rozmów oceniających i Rozwoju Talentów)
  • Analiza potrzeb i proponowanie rozwiązań w zakresie oprogramowania produkcyjnego /administracyjnego

Najważniejsze zadania

  • Opracowywanie i rozwiązywanie problemów w MES (PlantMaster)
  • Wdrożenie digitalizacji w szerokim zakresie w celu osiągnięcia poziomu Industry 4.0 zgodnie ze Strategią Firmy
  • Utrzymanie istniejących systemów
  • Współpraca z dostawcami w celu udoskonalenia naszych systemów i znalezienia nowych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań, w tym sztucznej inteligencji
  • Przygotowywanie raportów (digitalizacja raportów, które obecnie wykonuje się ręcznie)
  • Wdrażanie nowego oprogramowania (np. CMMS, TCS, Kart Technologicznych.
  • Analizowanie rozwiązań dostępnych na rynku
  • Analizowanie potrzeb różnych działów i proponowanie rozwiązań
  • Utrzymanie i rozwój sieci produkcyjnej

Podstawowe wskaźniki i kryteria okresowych ocen

  • Oszczędność czasu dzięki rozwiązaniom cyfrowym
  • Liczba procesów, które zostały przekształcone w postać elektroniczną
  • Obniżone koszty jakości dzięki digitalizacja
  • Dostępność danych do analizy

Zakres uprawnień

  • Podawanie wskaźników dotyczących nowego oprogramowania w organizacji
  • Podejmowanie decyzji dotyczących dostawcy oprogramowania
  • Ocena oprogramowania produkcyjnego
  • Tworzenie zespołów do wdrażania nowych rozwiązań

Wymagane kwalifikacje

Wykształcenie:

  • Ukończone studia w zakresie informatyki lub transformacji cyfrowej biznesu

Wymagane doświadczenie zawodowe:

  • Rok doświadczenia zawodowego w pracy w firmie produkcyjnej

Wiedza i umiejętności:

  • Znajomość i doświadczenie z zakresu MES, CMMS, APS i innych
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne w formie pisemnej i ustnej
  • Otwartość
  • Umiejętność prowadzenia projektów
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Analityczne myślenie
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Umiejętność przewidywania i pokonywania przeszkód
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Podstawy programowania będą dodatkowym atutem

Znajomość języków obcych:

  • j. polski  - biegły
  • j. angielski - C1 lub wyższy

Predyspozycje osobowościowe:

  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność
  • Poczucie własności
  • Spostrzegawczość

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej korporacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, pierwsza umowa zazwyczaj na czas określony 6 m-cy, kolejna zazwyczaj na czas nieokreślony)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ambitne zadania
  • Możliwość indywidualnego rozwoju (gruntowne wprowadzenie do pracy, regularne rozmowy oceniające, studia, kursy, szkolenia wewnętrzne, kursy językowe, ambitne zadania i motywujące cele)
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze finansowane przez pracodawcę
  • Dofinansowanie do programów sportowo-zdrowotnych
  • Spotkania integracyjne: bale noworoczne, pikniki rodzinne, treningi i turnieje piłki nożnej, wellbeing

Kontakt

Jesteś zainteresowany/-a ofertą? Prześlij dokumenty rekrutacyjne, abyśmy mogli Cię bliżej poznać. CV + list motywacyjny z określeniem stanowiska, na które aplikujesz, prześlij na adres biuro@hellermanntyton.pl wraz z podaniem możliwego terminu podjęcia pracy oraz oczekiwań dot. wynagrodzenia.
Masz dodatkowe pytania? Możesz skontaktować się z nami telefonicznie: 63 22 37 111 w godzinach od 08:00 do 16:00.

Termin składania dokumentów: 31.05.2024

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.